ПРОРАДИЛА ГРОБАРСКА КРВ: Постоје две теорије зашто је Хезоња ОВО урадио на крају меча против Звезде (ВИДЕО)

30.03.2024. 11:23
Mario Hezonja
Марио Хезоња / Извор: Спорт клуб printscreen

Хрватски кошаркаш Марио Хезоња одиграо је сјајну утакмицу у 32. колу Евролиге када је његов Реал Мадрид победио Црвену звезду резултатом 101:94.

Хезоња је постигао 20 поена (шут за два 3/6, трица 4/6, слободна бацања 2/2), а имао и пет скокова и две асистенције за 26 минута проведених на паркету.

Постигао је и вероватно кључни кош за победу након што је одузео лопту и закуцао 31 секунду пре истека времена. На тај начин је повисио предност на 96:93.

Тај кош прославио је стискањем шака и урликом, а његово закуцавање одушевило је и публику која је све попратила тако да је устала са својих столица и аплаудирала.

Марио Хезоња / Извор: МН Press

Многи су у овоме видели "лични моменат" пошто се Хезоња више пута декларисао као симпатизер Партизана, али далеко вероватнија теорија гласи да је само славио преломни кош. Такође, он је после меча изјавио да је срамота како се тим Реала понашао у првом полувремену и да је приступ био донекле без поштовања према противнику.

Најбољи у саставу Реала био је Џанан Муса с 30 кошева, док је за Црвену звезду 30 убацио Немања Недовић.

Најновије вести о KK Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

Најновије вести о KK Партизан можете наћи ОВДЕ.