08.01.2024. 21:21
KK Mega
KK Мега / Извор: Фото: АБА лига

Заустављена серија победа домаћина...

Кошаркаши Меге победили су Борац у Чачку резултатом 94:78 у мечу 15. кола АБА лиге.

"ИДЕМО ДА СЕ БОРИМО": Обрадовић се огласио пред меч у ИстанбулуŽeljko Obradović

"ИДЕМО ДА СЕ БОРИМО": Обрадовић се огласио пред меч у Истанбулу

ОДЛУКА ЕВРОЛИГЕ РАЗБЕСНЕЛА ДЕЛИЈЕ: Познато ко суди Звезди против АсвелаKK Crvena zvezda

ОДЛУКА ЕВРОЛИГЕ РАЗБЕСНЕЛА ДЕЛИЈЕ: Познато ко суди Звезди против Асвела

Ханга: Пред нама је једна од најтежих утакмица од почетка сезонеAdam Hanga, Ognjen Jaramaz

Ханга: Пред нама је једна од најтежих утакмица од почетка сезоне

Борац сад има скор 7-8, а Мега 8-7.

Мега је много боље отворила меч и већ у првој деоници стекла двоцифрену предност.

Борац је успео да се врати и до полувремена смањи на минус пет (38:43). Мега је, међутим, наставила да контролише утакмицу, а све је било јасно кад се у последњих седам минута ушло са плус 12 за Београђане (75:63).

Андрија Јелавић је био најефикаснији у Меги са 22 поена, Урош Плавшић је дао 16, 13 Петар Ковачевић, 11 Омерћан Иљасоглу, а 10 Стефан Миљеновић.

Роналдо Сегу са 17 поена је предводио Борац, Данило Тасић је дао 12, а Тајлер Биртс, Џавон Френклин и Бојан Томашевић су дали по 11.

У наредном колу Борац гостује Црвеној звезди, док ће Мега дочекати ФМП.