МИЛОЈЕВИЋ СУРОВО ИСКРЕН ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД МОРНАРА: Слаби смо за њих! Меч је био решен чим је почео

15.12.2019. 06:55
Dejan Milojević
Дејан Милојевић / Извор: МН Press

Мега савладана у Бару.

Кошаркаши Мега Бемакса поражени су у 11. колу АБА лиге од Морнара у Бару резултатом 85:68. Стратег Меге Дејан Милојевић свестан је да је утакмица решена већ после прве четвртине коју су Барани убедљиво решили у своју корист са 30:15.

МЕРИДИАН РАЗБИЈА МАЛЕР! За срећан петак 13. бонуси који се не пропуштају!

ЕМОТИВНА изјава Обрадовића на самом крају...

УЖАСНА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА: Тројица фудбалских судија тешко повређена!

Милојевић је истакао и да Мега тешко може да се носи са екипом каква је Морнар.

- Прво бих честитао Морнару на заслуженој победи. Врло брзо су, у принципу, решили ову утакмицу. Одиграли су прву четвртину како треба и после су одржавали тих двадесетак поена разлике. Ми смо у неколико наврата пришли, али нисмо успели да спустимо разлику испод десет поена. Са овим шутем који смо вечерас имали, а шутирали смо тројке три од 25, дакле, 12 посто, Морнар не може да се победи. Реално, Морнар је много квалитетнији од нас и није ово утакмица на којој бисмо тражили бодове за опстанак. Међутим, морали смо да одиграмо са више енергије и да изгледамо боље, да подижемо форму за утакмице које су нам бити или не бити за опстанак у лиги - изјавио је Милојевић.

Погледајте како изгледа америчка одбојкашица Кајла Симонс.

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Ово су полуфинални парови Светског клупског првенства!

ОПЕТ ОН: Радоњић новим голом донео бод Марсеју на тешком гостовању (ВИДЕО)

НИЈЕ ИСПУНИО ОЧЕКИВАЊА: Мркела открио шта ће Црвена звезда урадити са Ван Ла Паром

САВО НЕМА ДИЛЕМУ: Милошевић жели искусног везисту у свом тиму!

ОСТРВСКИ МЕДИЈИ ПИШУ: Гвардиола напушта Сити! Грађане преузима човек који НЕ ЗНА да освоји трофеј