НБА: Јовић као стартер ДВОЦИФРЕН већ у првој четвртини (ВИДЕО)

17.11.2022. 08:12
Nikola Jović
Никола Јовић / Извор: Реутерс

Јокић није играо, Денвер изгубио.

Српски кошаркаш Никола Јовић први пут је био стартер у НБА лиги у тиму Мајамија, али је његова екипа поражена од Торонта 112:104.

УДАРНИЧКИ СА ИВАНОВИЋЕМ ПРЕД АСВЕЛ: Тренинг је трајао до пола 12

ОВО ЈЕ КРИО ДОК ЈЕ ИГРАО У СРБИЈИ: Кошаркаш ОКУПИО саиграче и признао им да је ХОМОСЕКСУАЛАЦ (ВИДЕО)

НЕ ОДУСТАЈЕ: Бивши играч Звезде и Партизана има нови клуб

Јовић је за скоро 24 минута на паркету уписао је 13 поена, три скока, те једну асистенцију.

Одлично се бивши играч Меге снашао у новој улози, па је већ током првих 12 минута забележио 11 поена и из игре шутирао са одличних 80 одсто успешности, уз два убачена слободна бацања.

Најефикаснији у екипи Мајамија био је Макс Штрус са 20 постигнутих поена, док се код Торонта посебно истакао Ануноби који је убацио 32 поена, уз 10 скокова.

Оклахома је славила против Вашингтона резултатом 121:120 и нанела Визардсима први пораз после четири узастопне победе.

Алексеј Покушевски је почео утакмицу у стартној петорци и за 14 минута на терену забележио осам поена.

Најефикаснији у редовима Тандера био је Шеј Гилџос-Александер, који је убацио 42 поена уз седам асистенција и шест скокова. Визардсе су предводили Порзингис са 27 и Бил са 25 поена.

Кошаркаши Њујорк никса победили су у гостима Денвер 106:103, а Никола Јокић није могао да помогне својој екипи јер је због ковид протокола био у карантину.