ФАУЛИРАО ЛЕБРОНА, ПА НА СРПСКОМ СОЧНО ИЗВРЕЂАО СУДИЈУ: Искључен због псовања, па схватио да је претерао (ВИДЕО)

27.03.2023. 07:52
Nikola Vučević i Entoni Dejvis
Никола Вучевић и Ентони Дејвис / Извор: Профимедиа

Чикаго славио против Лејкерса.

Мемфис је као гост савладао Атланту 123:119 и наставио потеру за Денвером који је на првом месту Западне конференције.

УМОР ЈЕ ЈЕДАН ЈЕДИНИ РАЗЛОГ: Обрадовић после победе КРИТИКОВАО одређене играче

АЛИЛОВИЋ: Могла је утакмица да оде и на једну и на другу страну

ЕВРОПА ТО НИКАДА НИЈЕ ПРЕ НИ КАСНИЈЕ ВИДЕЛА: Прошло је ДЕВЕТ година од када у АРЕНИ ни шибица није могла да падне

Џа Морент је убацио 27, а Десмонд Бејн 25 поена у тријумфу против екипе Богдана Богдановића.

Српски бек је забележио 10 поена и по два скока и асистенције за непуна 23 минута проведена на паркету уз шут из игре 4/9 (2/7 за три). Тре Јанг је био најефикаснији код Хокса са 28 поена.

Чикаго је забележио вредну победу у борби за плеј-ин у Лос Анђелесу против Лејкерса 118:108 на повратку Леброн Џејмса на терен после 13 мечева одсуства због повреде. “Краљ” је забележио 19 поена и осам скокова са клупе, али то није било довољно за расположенене Булсе и Зека Левина који је убацио 32 поена.

Меч у “граду анђела” је обележио искључењем центар Чикага Никола Вучевић који је искључен у другој четвртини због две брзе техничке грешке, због псовања на српском језику. Вучвић се жалио јер су судије свирале његов фаул над Џејмсом, а онда је сочно опсовао судију.

- Моја грешка. Драго ми је да су саиграчи после дошли до победе. Очигледно сам претерао - истакао је Вучевић.