РАЈАКОВИЋ У ПРОБЛЕМУ: Репторси везали и други пораз! Никси убедљиви (ВИДЕО)

21.01.2024. 07:49
Darko RAJAKOVIĆ
Дарко РАЈАКОВИЋ / Извор: Профимедиа

Торонто немоћан...

Торонто Репторси доживели су тежак пораз од екипе Њујорк Никса резултатом 126:100, а српски стручњак Дарко Рајаковић нема баш пуно разлога да буде задовољан након овог меча.

Не отписујте Морнар: Значајна победа против Дербија, сад опстанак није научна фантастикаNemanja VranjeÅ¡

Дејан Радоњић се тренутно не проводи баш најбоље у ТурскојDejan Radonjić

Дејан Радоњић се тренутно не проводи баш најбоље у Турској

Глас предводио Цедевиту: Лагана победа против ИгокееGregor Glas

Глас предводио Цедевиту: Лагана победа против Игокее

Репторси само у првом делу успели да парирају Никсима у Торонту, а онда су доживели невероватан пад у последње две четвртине, који је довео до заслужене победе Никса.

Главни проблем биле су осцилације. Контрола игре и одбрана нису биле на нивоу, што је Никсима омогућило да доминирају у рекету и на скоку.

Деловало је да Рајаковићеви изабраници могу да помрсе конце гостима у последњих 12 минута, али су они вешто одбили налет и задржали контролу до краја сусрета.

Џејлен Брансон истакао се као кључни играч за Никсе, бележећи импресивних 38 поена, док су Џулијус Рендл и Пресијус Ачиува допринели са по 18 поена. Треба напоменути да је Рендл уписао трипл-дабл – уз 18 поена забележио је и 16 скокова и 10 асистенција.

Са друге стране, код Репторса, Ар Џер Барет био је најефикаснији са 20 постигнутих поена.