ОРЛОВИ У СТРАШНОМ ЛЕТУ: Лазовић голом донео ПОБЕДУ Верони! (ВИДЕО)

02.11.2020. 22:44
Darko Lazović
Дарко Лазовић / Извор: Профимедиа

Српски репрезентативац блистао.

Српски репрезентативци доминирају у својим клубовима, што представља велико охрабрење селектору Орлова Љубиши Тумбаковићу пред меч одлуке са Шкотском у финалу баража Лиге нација, за пласман на Европско првенство 2021.

ВЕЛИКА ПРОМЕНА НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ У ФУДБАЛУ: Поправни за Србију

ВЕЛЕОБРТ: Душан Тадић НЕМА корону! Све је то прљава игра...

НАЈАВЉЕНА ТРАНСФЕР БОМБА: Халанд ће КОНАЧНО заиграти у РОДНОЈ земљи у тиму бившег шампиона Европе

После Александра Митровића, који је головима обележио тријумф Фулама (прочитајте ОВДЕ) и Филипа Младеновића, најзаслужнијег за успех пољске Легије (о томе прочитајте ОВДЕ), заблистао је и Дарко Лазовић.

Српски везиста је дао огроман допринос у победи Вероне над Беневентом (3:1), у 6. колу Серије "А", пошто је постигао трећи погодак за домаћина.

Претходно је Чех Антонин Барак донео вођство тиму из "града Ромеа и Јулије", да би у 56. минуту изједначио Лападула.

Поново је Барак био прецизан седам минута касније, док је Лазовић у 77. минуту, потврдио три бода Вероне. На центаршут Димарка, Србин је одлично одреаговао главом и поставио коначних 3:1.

Гости су меч завршили са десеторицом, пошто је у 73. минуту Ђанлука Капрари зарадио искључење.