ПЛЕЈ-ОФ СУПЕР ЛИГЕ: Пантери СЛОМИЛИ Чачане и повели у полуфиналу! (ФОТО)

29.05.2018. 20:00 20:16
KK FMP
KK ФМП / Извор: МН Press

Одигран први меч.

Кошаркаши ФМП-а победили су у првом мечу полуфинала плеј-офа Супер лиге Србије екипу Борца 71:69 (20:14, 14:17, 17:19, 20:19) и повели у серији са 1:0.

ПРИЧА НА КОЈУ НИКО НИЈЕ РАВНОДУШАН: Ђорђевић никад није заборавио кад се са трибина орило ,,НЕМА ВЕЗЕ, САЛЕ!"

Сигурно вас је занимало шта је Новаков "прави посао", а сада је све ЈАСНО (ВИДЕО)

Nemanja Nenadić
Немања Ненадић / Извор: МН Press

ПЛЕЈ-ОФ СУПЕР ЛИГЕ: Звезда тројкама РАЗБИЛА Партизан и стигла на корак од ФИНАЛА! (ФОТО)

Победник је практично решен у трећој четвртини, када су Пантери стекли и највећу предност од 15 поена разлике (48:33). Успели су Чачани стрпљивом игром да се врате у меч, тада је на сцену ступио Илија Ђоковић и држао Борац у игри.

Изједначење је уследило у последњој четвртини, кошевима Балабана и Стојадиновића (67:67), а Стефан Пот је са слободних бацања донео домаћину четири поена вишка на пола минута до краја. Поентирао је Пешаковић за 71:69, док је Ненадићу на другој страни задрхтала рука, да би Чачани имали последњи напад. Илија Ђоковић је покушао тројком да донесе победу Чачанима, али није успео.

Најефикаснији у победничком тиму био је Немања Ненадић са 22 поена, осам мање постигао је Мајкл Оџо, бивши играч Партизана Стефан Пот убацио је 11 кошева. У саставу Чачана предњачио је Стојадиновић са 15 поена, један мање дао је Ђоковић, док се Балабан зауставио на 12 погодака.

Наредни меч игра се у четвртак, а домаћин је Борац.

ФМП - БОРАЦ 71:69 (20:14, 14:17, 17:19,  20:19)

ДВОРАНА: У Железнику.

ГЛЕДАЛАЦА: 500

ФМП: Ненадић 22, Оџо 14, Пот 11, Бурсаћ 2, Симанић 3, Ђоковић 2, Симеуновић, Јеремић 9, Шешлија, Апић 6, Хамфриз, Радовановић 2.

БОРАЦ: Ђоковић 14, Стојадиновић 15, Чарапић 3, Балабан 12, Димић 1, Поповић 2, Пешаковић 5, Прља 5, Тодоровић 3, Мариновић 4, Кутлачић 5, Радуловић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.