ПАНТЕРИ ЈЕДНОМ НОГОМ НА ФАЈНАЛ ФОРУ: ФМП славио на гостовању Меги
Кошаркаши ФМП-а победили су Мегу у првој утакмици четвртфинала КЛС-а.
05.05.2026.
20:07
Коментари (6)
"Пантери" су као гости славили резултатом 80:77, па ће у реваншу прву имати прилику да обезбеде пласман на Фајнал фор Кошаркашке лиге Србије.
Најбољи у редовима победничке екипе био је Барна са 18 поена, док су Ребрача и Стефановић додали по 11 поена.
За Мегу су се истакли Марковић са 23 поена и девет скокова, Ђуловић са 17 поена и девет скокова и Дрезгић са 13 поена, шест скокова, шест украдених лопти и четири асистенције.
Друга утакмица заказана је 12. мај и почеће у 18.00 часова у Железнику.