PANTERI JEDNOM NOGOM NA FAJNAL FORU: FMP slavio na gostovanju Megi
Košarkaši FMP-a pobedili su Megu u prvoj utakmici četvrtfinala KLS-a.
05.05.2026.
20:07
Komentari (6)
"Panteri" su kao gosti slavili rezultatom 80:77, pa će u revanšu prvu imati priliku da obezbede plasman na Fajnal for Košarkaške lige Srbije.
Najbolji u redovima pobedničke ekipe bio je Barna sa 18 poena, dok su Rebrača i Stefanović dodali po 11 poena.
Za Megu su se istakli Marković sa 23 poena i devet skokova, Đulović sa 17 poena i devet skokova i Drezgić sa 13 poena, šest skokova, šest ukradenih lopti i četiri asistencije.
Druga utakmica zakazana je 12. maj i počeće u 18.00 časova u Železniku.