ПОВРАТАК РАДОЊИЋА ЗА САД НЕ ИДЕ ПО ПЛАНУ: Звезда у Лакташима у дебелом минусу (ФОТО)

Dejan Radonjiž
Дејан Радоњиж / Извор: Фото: Игокеа/Никола Вуруна

Црвено-бели одиграли лоше полувреме.

Дејан Радоњић по други пут дебитује на клупи Црвене звезде после и поново је то у Лакташима против Игокее, али за сада ништа не иде онако како је тренер црвено-белих планирао пошто тим са Малог Калемегдана има

ДЕЛИЈЕ ЕМОТИВНЕ: Седам година није то урадио - Радоњићевих стартних 5 за повратнички меч у Звезди (ФОТО)

ЈОКИЋ ИМА САВЕТ ЗА МЕЛОУНА: Портер је стварно талентован момак, потребно је више да га користимо

Од старта је Игокеа показал да није случајно у врху АБА лиге. Домаћин је погађао из свих позиција, без обзира да ли се радило о покушајима за два или три поена, док је на другој страни било евидентно много проблема у нападу црвено-белих па је Игокеа у 7. минуту стигла и до прве двоцифрене предности на мечу 19:6. Звезда је до првог малог одмора успела само да сусти заостатак на једноцифени.

Са два узастопна пораза Тотенхем се одмакао од врха табеле, и зато му је вечерашњи (20.15) гостовање Вулверхемптону изузетно важно. Трећи пораз у низу би вероватно значио крај шампионским надама. Квота на двојку је 2,30, док је квота на 3 2,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Вулверхемптон - Тотенхем.

Ништа боље није било по изабранике Дејана Радоњића ни у другој четвртини. Игокеа је наставила да буши кош Црвене звезде, одбрана као да није постојала, док је у нападу шкрипало на све стране. Сваку грешку Звезде, а било је их је, Игоека је максимално корисила па је дмаћин на полувремену имао и неочекиваних 22 поена предности 50:28.