ПРЕД ДОЛАЗАК ПАРТИЗАНУ: Локомотива је имала ТЕШКУ проверу! ПРЕОКРЕТ је одлучио победника!

19.10.2019. 18:39
lokomotiva
локомотива / Извор: Профимедиа

Драма.

Кошаркаши Локомитиве савладали су у дербију ВТБ лиге екипу Уникса резултатом 86:77. Иако се чинило да ће тим из Кубања лако изаћи на крај са гостима из Казања, будући да су већи део меча имали предност, до значајног тријумфа дошли су захваљујући сјајној игри у последњој четвртини.

НАЈНОВИЈА ВЕСТ: Тринкијери завршио у БОЛНИЦИ!

ЧУДНА ОДЛУКА УПРАВЕ ПОДГОРИЧАНА: Будућност ИМЕНОВАЛА новог тренера (ФОТО)

РЕКЛА ЈЕ "ДА": Венчали се Рафаел Надал и Ћиска! На свадби Шпанца уследила је ЈУРЊАВА, ево и због ЧЕГА!

Наредни Партизанов ривал у Еврокупу, пред долазак у Београд имао је тешку проверу. Чинило се, међутим, да ће после вођства "Локоса" на полувремену од 11 поена предности (42:31), победа бити рутински уписана. Залиха се, ипак, експресно истопила и прешла на страну гостију.

Средином треће четвртине домаћи играчи били су у нокдауну. Гости су стекли шест поена предности и тада је уследило буђење екипе из Кубања.  Домаћин је нанизао 10 поена, прешао у вођство које је сачувао до краја утакмице.

Најефикаснији у победничком тиму били су Сем Декер са 18 поена, Џони О’Брајант са 16 кошева, док је Дмитриј Кулагин убацио 14 и на овај трио играчи Партизана морају да обрате посебну пажњу.

Једини Србин у Локомотиви Драган Апић је за 14 минута на паркету постигао пет кошева. Код Уникса је бриљирао Ерик Меколум са 22 поена.

Погледајте како изгледа црногорска кошаркашица Милица Милошев.

Vladimir Putin
Владимир Путин / Извор: Профимедиа
ДЕЈАН ТОМАШЕВИЋ ПРОГОВОРИО: Открио СВЕ о преласку из Звезде у Партизан

ЉУБАВ ПРЕМА КЛУБУ: НБА звезда потписала уговор са Булсима на само један дан, па отишла у ПЕНЗИЈУ

ЗАПАЛИО ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Стојковић на Инстаграму САРКАСТИЧНО прокоментарисао ПЕНАЛ за Звезду (ВИДЕО ФОТО)

ГРОБАРИ БЕСНЕ НА ТВИТЕРУ: Ово се не памти, Младост је прелила ЧАШУ! (ФОТО)

НАПУШТА ГРАЂАНЕ: Гвардиола ДЕБИТУЈЕ у Серији "А"!