PRED DOLAZAK PARTIZANU: Lokomotiva je imala TEŠKU proveru! PREOKRET je odlučio pobednika!

19.10.2019. 18:39
lokomotiva
lokomotiva / Izvor: Profimedia

Drama.

Košarkaši Lokomitive savladali su u derbiju VTB lige ekipu Uniksa rezultatom 86:77. Iako se činilo da će tim iz Kubanja lako izaći na kraj sa gostima iz Kazanja, budući da su veći deo meča imali prednost, do značajnog trijumfa došli su zahvaljujući sjajnoj igri u poslednjoj četvrtini.

NAJNOVIJA VEST: Trinkijeri završio u BOLNICI!

ČUDNA ODLUKA UPRAVE PODGORIČANA: Budućnost IMENOVALA novog trenera (FOTO)

REKLA JE "DA": Venčali se Rafael Nadal i Ćiska! Na svadbi Španca usledila je JURNJAVA, evo i zbog ČEGA!

Naredni Partizanov rival u Evrokupu, pred dolazak u Beograd imao je tešku proveru. Činilo se, međutim, da će posle vođstva "Lokosa" na poluvremenu od 11 poena prednosti (42:31), pobeda biti rutinski upisana. Zaliha se, ipak, ekspresno istopila i prešla na stranu gostiju.

Sredinom treće četvrtine domaći igrači bili su u nokdaunu. Gosti su stekli šest poena prednosti i tada je usledilo buđenje ekipe iz Kubanja.  Domaćin je nanizao 10 poena, prešao u vođstvo koje je sačuvao do kraja utakmice.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Sem Deker sa 18 poena, Džoni O’Brajant sa 16 koševa, dok je Dmitrij Kulagin ubacio 14 i na ovaj trio igrači Partizana moraju da obrate posebnu pažnju.

Jedini Srbin u Lokomotivi Dragan Apić je za 14 minuta na parketu postigao pet koševa. Kod Uniksa je briljirao Erik Mekolum sa 22 poena.

Pogledajte kako izgleda crnogorska košarkašica Milica Milošev.

Vladimir Putin
Vladimir Putin / Izvor: Profimedia
DEJAN TOMAŠEVIĆ PROGOVORIO: Otkrio SVE o prelasku iz Zvezde u Partizan

LJUBAV PREMA KLUBU: NBA zvezda potpisala ugovor sa Bulsima na samo jedan dan, pa otišla u PENZIJU

ZAPALIO DRUŠTVENE MREŽE: Stojković na Instagramu SARKASTIČNO prokomentarisao PENAL za Zvezdu (VIDEO+FOTO)

GROBARI BESNE NA TVITERU: Ovo se ne pamti, Mladost je prelila ČAŠU! (FOTO)

NAPUŠTA GRAĐANE: Gvardiola DEBITUJE u Seriji "A"!