САМ ПРОТИВ СВИХ: Боби за 13 минута до РЕКОРДА сезоне! (ВИДЕО)

13.12.2017. 08:19
Boban Marjanović
Бобан Марјановић / Извор: Профимедиа

Доминирао у мечу против Јокићевог Денвера.

Кошаркаши Денвера нанели су седми узастопни пораз Детроиту у мечу у којем је центар Пистонса Бобан Марјановић са 14 поена поставио рекорд сезоне. Нагетси су и на гостовању у Мичигену играли без Николе Јокића, али су све време контролисали дешавања на терену и на крају славили са 103:84.

НБА ЛЕГЕНДА ТВРДИ: Кошарка је спорт будућности (ФОТО)

ОВО ЈЕ РЕКАО ЗА КРАЈ: Николић се ОВАКО опростио од Партизана, а споменуо и притиске (ФОТО)

Марјановић је у игру ушао на нешто мање од три минута пре краја прве четвртине и до краја овог дела меча постигао је 6 поена, а кошем 11 секунди пре одласка на одмор постао је први играч Пистонса са двоцифреним бројем поена - 11.
Центар Пистонса је у том делу меча из игре шутирао 4/6, слободна бацања 3/4, а додао је још 3 скока и асистенцију за свега 9 минута на терену. Боби је у наставку утакмице на терену провео свега 4 минута, више није шутирао на кош ривала, а поред двоцифреног броја поена меч је завршио са пет ухваћених лопти и две асистенције.

У трећој четвртини разиграо се Џамал Мареј који је постигао 13 од укупно 28 поена у овом делу меча, а гости из Колорада су се одлепили на великих 20 поена вишка - 80:60 и практично решили питање победника.

ОГЛАСИО СЕ ХРВАТ: Дивац НИЈЕ газио шаховницу пре 27 година (ВИДЕО)

Поред Мареја у екипи из Колорада истакли су се још Треј Лајлс са 20 поена, Вилсон Чендлер је додао 18, а Мејсон Пламли 10 кошева и 13 скокова. У пораженом тиму Ленгстон Галовеј је уписао 18, Реџи Џексон 12, а Андре Драмонд свега 5 поена, уз 10 скокова.

ТЕК ШТО ЈЕ КРЕНУЛО: ФИБА спремила ВЕЛИКЕ промене у квалификацијама за СП (ФОТО)

У тиму Денвера није било Николе Јокића, али према речима тренер Мелоуна српски ас би мога да се појавио на паркету већ на следећој утакмици Нагетса.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.