НИЈЕ МОГАО ДА ПРИЧА, АЛИ... Саша Обрадовић после меча о поздраву навијача Партизана

05.01.2023. 23:21 23:34
Saša Obradović
Саша Обрадовић / Извор: МН Press

Није му било ни до чега после убедљивог пораза.

Тренер Монака Саша Обрадовић био је незадовољан партијом своје екипше у другом полувремену дуела са Партизаном. “Кнежеви” су убедљиво поражени резултатом 100:80 у 17. колу Еврочлиге, иако су били равнопшрваан ривал у три четвртине. Међутим, црно-бели су у последњих 10 минута били доминантни – 31:12 за осми тријумф у Евролиги.

НАСТАВЉА СЕ СЕРИЈА: Партизан тројкама у последњој четвртини избушио Монако за четврту победу у низу

ОВО ЈЕ САВРШЕНСТВО: Гробари у екстази после нове победе у Евролиги - Имали су поруку и за Мајка Џејмса

ОЧАЈНА ВЕСТ ЗА НАВИЈАЧЕ ПАРТИЗАНА: Обрадовић без центра до краја сезоне?

- Није лако објаснити шта се десило у последњој четвртини. Играли смо без идеје, нисмо имали контролу и мораћемо све то да исправимо – нерасположено је констатовао Обрадовић.

Легендарни ас Црвене звезде, затим и тренер црвено-белих, аплаузом је дочекан од пуне дворане навијача Партизана. Имао је кратак коментар на аплауз који је добио (прочитајте ОВДЕ).

- Хвала – смогао је снаге да каже Обрадовић за Спорт клуб.

Међутим, на конференцији за медије је имао додатно објашњење.

- Супер се као Србин осећам кад ме неко поштује и овако изражава поштовање. Велика је то част. Прошлост није битна, ја сам Србин овде, Србин у Монаку - објаснио је Саша Обрадовић.