СКАНДАЛ У ИСТАНБУЛУ: Навијачи Фенера нису дали судијама да оду у свлачионицу (ВИДЕО)

31.01.2023. 21:05
Navijači ªenerbahčea na meču sa Olimpijakosom
Навијачи ªенербахчеа на мечу са Олимпијакосом / Извор: Фото: Twitter Printscreen/BasketNews

Сцена која се не виђа често на овако високом нивоу.

Олимпијакос је очитао лекцију Фенербахчеу 93:73 у 22. колу Евролиге и то на гостовању у Истанбулу у мечу у којем је избио велики скандал на полувремену.

БОГОВСКИ ДОБИТАК ИЗ СПИНА! НИШЛИЈА ОСВОЈИО 1.200.000 ДИНАРА, А ЕВО И КАКО!

КРАЉЕВИЋИ НЕ СПАВАЈУ: Реал спрема нови уговор за Тавареса и опет жели Кампаца

ЈОШ ЈЕДНО ПОЈАЧАЊЕ У АТИНИ: Бивши играч Олимпијакоса код Радоњића

Тим из Атине је водио чак 30 разлике у 17. минуту утакмице (46:16), а непосредно пре тога због две техничке грешке је искључен један од најбољих играча домаћина Скоти Вилбекин.

Усијана атмосфера је ескалирала на великом одмору када се неколико навијача домаћина нашло на паркету и није дозволило судијама да крену ка свлачионици. Међутим, после неколико секунди ратоборни навијачи су се повукли...

Костас Папаниколау је био најефикаснији са 21 поеном у Олимпијакосу, док је Марко Гудурић био најбољи код домаћина са 24 поена, четири скока и асистенције.

Олимпија Армани је надиграла Басконију 89:83 уз 17 поена Тимотија Лувавуа и 16 поена уз осам скокова Јонаса Војтмана. Италијански тим у четвртак ће дочекати Црвену звезду у 23. колу елитног такмичења.