17°C
14.05.2024.
117.1155
108.571

SKANDAL U ISTANBULU: Navijači Fenera nisu dali sudijama da odu u svlačionicu (VIDEO)

31.01.2023. 21:05
Navijači ªenerbahčea na meču sa Olimpijakosom
Navijači ªenerbahčea na meču sa Olimpijakosom / Izvor: Foto: Twitter Printscreen/BasketNews

Scena koja se ne viđa često na ovako visokom nivou.

Olimpijakos je očitao lekciju Fenerbahčeu 93:73 u 22. kolu Evrolige i to na gostovanju u Istanbulu u meču u kojem je izbio veliki skandal na poluvremenu.

BOGOVSKI DOBITAK IZ SPINA! NIŠLIJA OSVOJIO 1.200.000 DINARA, A EVO I KAKO!

KRALJEVIĆI NE SPAVAJU: Real sprema novi ugovor za Tavaresa i opet želi Kampaca

JOŠ JEDNO POJAČANJE U ATINI: Bivši igrač Olimpijakosa kod Radonjića

Tim iz Atine je vodio čak 30 razlike u 17. minutu utakmice (46:16), a neposredno pre toga zbog dve tehničke greške je isključen jedan od najboljih igrača domaćina Skoti Vilbekin.

Usijana atmosfera je eskalirala na velikom odmoru kada se nekoliko navijača domaćina našlo na parketu i nije dozvolilo sudijama da krenu ka svlačionici. Međutim, posle nekoliko sekundi ratoborni navijači su se povukli...

Kostas Papanikolau je bio najefikasniji sa 21 poenom u Olimpijakosu, dok je Marko Gudurić bio najbolji kod domaćina sa 24 poena, četiri skoka i asistencije.

Olimpija Armani je nadigrala Baskoniju 89:83 uz 17 poena Timotija Luvavua i 16 poena uz osam skokova Jonasa Vojtmana. Italijanski tim u četvrtak će dočekati Crvenu zvezdu u 23. kolu elitnog takmičenja.