ШОК: Јокић ИЗГУБИО од најгоре екипе у НБА! Магични Богдан РАЗБИО Визардсе (ВИДЕО)

04.03.2020. 07:08 12:39
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Велико изненађење у Колораду.

Кошаркаши Денвера поражени су од Голден Стејта на свом паркету резултатом 100:116. Велико изненађење приредили су Вориорси у "Пепси центру", обзиром да су по учинку екипа са најгорим скором у НБА!

МОНАКО ИЛИ УНИКС? Пејџ изабрао противника у четвртфиналу

ЕВРОЛИГА: Мекисик решио атински рат, десетковани Реал савладао Армани, Асвел узео меру Валенсији (ФОТО)

РАДИКАЛАН ПОТЕЗ: Корона вирус СУСПЕНДОВАО спорт у Италији на месец дана!

До овог меча, Ратници су имали само 13 победа, а Нагетсима је ово други пораз у претходна три меча. Српски центар Никола Јокић био је на свом нивоу, остваривши дабл-дабл, али ни његових 16 поена и 13 скокова, уз седам асистенција нису помогле домаћину да оправда улогу великог фаворита.

Денвер је од почетка наметнуо свој темпо, па је у једном тренутку имао 15 поена предности. Вориорси се нису предавали, па је у последњој четвртини Голден Стејт пружио сјајну партију. Нагетси нису имали решења у одбрани, па су претрпели изненадни пораз.

У победничком тиму, доминирао је Ендру Вигинс са 22 поена, пет скокова и 10 асистенција, Ерик Паскал је додао 22 коша, док су код домаћина уз Јокића, Вил Бартон и Пол Милап постигли по 18 поена, Мејсон Пламли 16, а Џамал Мареј 14 кошева.

Сакраменто је у драматичном мечу савладао Вашингтон 133:126 и дошао до треће везане победе. Изгледало је да ће после сјајног полувремена, Кингси рутински одрадити посао, пошто су на велики одмор отишли са 27 (76:49). Највећу предност домаћин је имао крајем друге деонице када је на семафору стајало 65:37.

Ипак, Магични су се пробудили у наставку меча и трећу четвртину добили са убедљивих 46:19, вративши се у потпуности у меч. Кингси, међутим, нису дозволили изненађење, појачали су темпо у последњем периоду и задали завршни ударац гостима.

Сјајно вече имао је Богдан Богдановић, српски бек је за 31 минут у игри кроз мрежицу Визардса убацио 21 поен (6-12 из игре, 4-10 за три), уз седам скокова, четири асистенције и две украдене лопте.

Немања Бјелица је на паркету провео 30 минута и за то време постигао шест поена, ухватио седам лопти, уз четири додавања и исти број украдених лопти попут Богдана.

Краљеве је до победе водио ДеАрон Фокс са 31 поеном, ефикасан је био и Џозеф са 14 погодака. Код Вашингтона, Бредли Бил је постигао 35 кошева, а Руи Хачимура 20 поена.

Лејкерси су на крилима Ентонија Дејвиса победили Филаделфију. Обрва је постигао 37 поена (13/19 из игре, 4/5 за три), уз 13 скокова и две асистенције. Леброн Џејмс је додао 22 поена (9/16 из игре, 2/5 за три), седам скокова и 14 асистенција. Што се тиче Севентисиксерса, Глен Робинсон је био најефикаснији са 25 поена, док је Тобијас Харис додао 18 кошева.

Сакраменто - Вашингтон 133:126

Погледајте како изгледа Данијела Рајић, супруга Пола Џорџа.

ЕВРОЛИГА: ЦСКА штуцао, Жалгирис рутински! (ВИДЕО)

ЗА НЕВЕРИЦУ: Потрошио 10 милиона долара на улазнице свог омиљеног тима!

АДРИЈАН КАО КАРИЈУС: Челси ИЗБАЦИО Ливерпул, голман ЦРВЕНИХ се прописно ОБРУКАО! (ВИДЕО)

БОМБА: Нови ПРОЈЕКТИЛ Уроша Рачића! (ВИДЕО)

НИЈЕ САМО ХАЛАНД: СРБИЈО буди опрезна, Серлот РЕШЕТА из свих позиција! (ВИДЕО)