"Среда увече, девет сати"... Овако је играч Партизана објаснио лош почетак меча
Двејн Вашингтон је са 19 поена предводио екипу Партизана до победе над Босном на старту четвртфиналне серије плеј-офа АБА лиге.
Црно-бели су у ''Пиониру'' славили резултатом 81:73, а уз Вашингтона је сјајан био и Ник Калатес који је покренуо екипу када јој није ишло.
По завршетку меча, Вашингтон је изнео своје утиске у разговору са новинарима.
- Двејн, било је тешко у плеј-офу, били сте успешни, али сте имали спор почетак. Како си ти то видео?
-'Да, човече, касни почетак вечерас, у 21х. Увек је некако спор почетак у таквим утакмицама. Зато покушавамо да изађемо са што више енергије. Среда увече, 9 сати, па смо вечерас кренули мало спорије. Знаш, они су рано повели против нас, али смо успели да се вратимо и да ухватимо неки моментум. Ник је ушао и донео огромну енергију у другој четвртини, да нас подигне и покрене.
Причао је о томе да ли може Партизан да заврши посао већ у следећем мечу.
-Идемо утакмицу по утакмицу. Дефинитивно ћемо покушати да победимо следећи меч. Ако то урадимо, серија је готова.
Шејк Милтон се повредио већ у првом нападу на утакмици.
-Не, само га држим у мислима и надам се да је све у реду. Проверићемо, јавићу му се ускоро.