СТЕФАНОВИЋ НЕЗАДОВОЉАН СУЂЕЊЕМ: Нека кажу, ''нисте ви које желимо''

12.02.2022. 22:16
Nenad Stefanović
Ненад Стефановић / Извор: МН Press

ФМП поражен од Партизана.

Кошаркаши ФМП-а одиграли су узбудљив меч против Партизана у 20. колу АБА лиге, али нису успели да издрже у завршници па су претрпели пораз 86:80. Тренер Пантера Ненад Стефановић није био много разочара после пораза од црно-белих.

Ово је човек који је узео ПОРШЕ МАКАНА и скоро ДВА МИЛИОНА приде!

ЈУТРОС СЕ ОСЕТИО ЛОШЕ: Обрадовић открио шта су доктори саветовали, морао је сместа кући

ЦРНО-БЕЛИ СЕ ПОБЕДНИЧКИ ВРАЋАЈУ ИЗ ЖЕЛЕЗНИКА: Мур режирао тријумф Партизана

- Имали смо дан пре утакмица одједном пет проблема у пола сата, свака им част што су моји момци стисли зубе. Борили су се од прве до последње минуте. Нијансе су одлучиле. Партизан има велики квалитет, таман када смо мислили да смо их зауставили, искочио је други играч - рекао је Стефановић.

Тренер ФМП-а после меча је говорио о третману који његои играчи имају код судије, нагласивши да се његове примедбе не односе на утакмицу против Партизана.

- Беж жеље да помињем судије, нити да ме неко кажњава. Не помињем ову утакмицу. Мислим да немамо третман одговарајући за екипу која је имала 10-3 у првом делу сезоне. Не причам о овом мечу, већ када одемо на гостовање немамо ниједно бацање за полувреме и тако два пута - истакао је Стефановић. - Није ми јасно како то? Нека ми неко објасни... А стално гурамо лопту на ниски пост. Нека кажу, људи, не може тако и ''нисте ви које желимо''. Ово баш губи смисао. Жао ми је због момака, не могу више да их обуздам. Радићемо све што је до нас.