ТЕШКИ ДАНИ ЗА НИКОЛИЋА: Пети узастопни меч БЕЗ победе!

14.09.2020. 22:44
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

Није му лако.

Фудалери Зенита победили су Арсенал из Туле резултатом 3:1 у утакмици седмог кола Премијер лиге Русије, доксу Ростов и Локомотива одиграли без голова. Актуелни шампион из Санкт Петербурга задржао је прво место са 16 бодова, један мање има најпријатније изненађење Сочи, док Локоси српског тренера Марка Николића имају девет и све су удаљенији од врха табеле.

Допуни налог преко терминала и узми бонус 3%

АЗИЈСКА ЛИГА ШАМПИОНА: Марин голом одвео Милојевића и Ал Ахли у осмину финала (ВИДЕО)

САПУНИЦА ЈЕ ЗАВРШЕНА: Италијански великан ДОГОВОРИО највеће појачање!

Зенит је пред 21.559 гледалаца на стадиону Петровски повео у 25. минуту голом Мостовоја, а шест минута касније Дзјуба је одлично реаговао и рутински из непосредне близине матирао Артура Нигматулина.

Гости из Туле су у 60. минуту лепим поготком Ковалева смањили предност домачих, а све дилеме отклонио је Јерохин у 87. минуту после асистенције Жиркова.

У изједначеном дуелу на Ростов арени није било голова ни много узбуђења, али је домаћи тим за нијансу био ближи поготку.

Локомотива је после две уводне победе већ пет мечева без тријумфа (три ремија и два пораза), док је Ростов четири дуела без неуспеха (по две победе и ремија).