TEŠKI DANI ZA NIKOLIĆA: Peti uzastopni meč BEZ pobede!

14.09.2020. 22:44
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: Profimedia

Nije mu lako.

Fudaleri Zenita pobedili su Arsenal iz Tule rezultatom 3:1 u utakmici sedmog kola Premijer lige Rusije, doksu Rostov i Lokomotiva odigrali bez golova. Aktuelni šampion iz Sankt Peterburga zadržao je prvo mesto sa 16 bodova, jedan manje ima najprijatnije iznenađenje Soči, dok Lokosi srpskog trenera Marka Nikolića imaju devet i sve su udaljeniji od vrha tabele.

Dopuni nalog preko terminala i uzmi bonus 3%

AZIJSKA LIGA ŠAMPIONA: Marin golom odveo Milojevića i Al Ahli u osminu finala (VIDEO)

SAPUNICA JE ZAVRŠENA: Italijanski velikan DOGOVORIO najveće pojačanje!

Zenit je pred 21.559 gledalaca na stadionu Petrovski poveo u 25. minutu golom Mostovoja, a šest minuta kasnije Dzjuba je odlično reagovao i rutinski iz neposredne blizine matirao Artura Nigmatulina.

Gosti iz Tule su u 60. minutu lepim pogotkom Kovaleva smanjili prednost domačih, a sve dileme otklonio je Jerohin u 87. minutu posle asistencije Žirkova.

U izjednačenom duelu na Rostov areni nije bilo golova ni mnogo uzbuđenja, ali je domaći tim za nijansu bio bliži pogotku.

Lokomotiva je posle dve uvodne pobede već pet mečeva bez trijumfa (tri remija i dva poraza), dok je Rostov četiri duela bez neuspeha (po dve pobede i remija).