”ШТА КОЈИ К***Ц РАДИШ”: Тренер Атланте ПОБЕСНЕО због Богдановића (ВИДЕО)

21.01.2024. 10:23
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Излетела псовка...

Екипа Атланта Хоуса доживела је убедљив пораз на домаћем терену од Кливленд Кавалирса резултатом 116:95 у мечу НБА лиге. Иако је екипа доживела неуспех, Богдан Богдановић, капитен кошаркашке репрезентације Србије, остварио је још једно солидно издање.

СРБИ У НБА: Богдан солидан у поразу! Мицић није искористио минутеBogdan Bogdanović

СРБИ У НБА: Богдан солидан у поразу! Мицић није искористио минуте

ЕМБИД НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: Нова МВП партија за победу Филаделфије над Шарлотом (ВИДЕО)Džoel Embid, Keli Obre

РАЈАКОВИЋ У ПРОБЛЕМУ: Репторси везали и други пораз! Никси убедљиви (ВИДЕО)Darko RAJAKOVIĆ

РАЈАКОВИЋ У ПРОБЛЕМУ: Репторси везали и други пораз! Никси убедљиви (ВИДЕО)

Богдановић је провео 28 минута на терену, постигао 14 поена, ухватио два скока и забележио четири асистенције. Међутим, на друштвеним мрежама појавио се снимак који није најбоље представио српског кошаркаша.

Ради се о детаљу из прве четвртине када је Атланта изгубила лопту током напада, отварајући прилику за контру Кливленда. Богдановић је био последњи играч одбране и имао је могућност да трчи ка свом кошу како би спречио поене, али се чинило да то није желео.

На снимку се јасно види како Богдановић успорено трчи, готово као да шета ка свом кошу, омогућавајући противнику да дође до лаког закуцавања.

Овај потез изазвао је посебно негодовање Квин Снајдера, тренера Атланте, који је, како се наводи, реаговао псовком због овог догађаја.

- Боги, па шта који к.... радиш - могло се прочитати са усана Снајдера.