ТРИЛЕР ЗАВРШНИЦА У ВАЛЕНСИЈИ: Мега није искористила напад за победу! Барса у финалу

05.06.2021. 18:49
KK Mega
KK Мега / Извор: Фото: Euroleague.net

Ништа од српског финала.

У јуниорском издању Евролиге били смо јако близи да гледамо српско финале, али смо осуђени да гледамо шпанско. У току дана јуниори Црвене звезде поражени су од мадридског Реала резултатом 83:71, да би и кошаркаши београдске Меге испустили победу у мечу са Барселоном у којем су поражени са 79:77 (18:18, 16:15, 26:19, 17:27).

СПЕЦИЈАЛ ЗА ЕУРО: Граница не постоји – чекају те НАЈВЕЋЕ КВОТЕ за све игре

НИШТА ОД ФИНАЛА: Реал Мадрид прејак за Црвену звезду (ФОТО)

РАДУЉИЦА СУМЊА У МОЋНИ ТИМ: "Јокићу нешто НЕ ОДГОВАРА - И 2019. је био историјски списак, па..."

После изједначеног првог полувремена, млади кошаркаши београдског клуба су искорак ка победи направили у трећој четвртини у којој су стекли за овакав меч великих осам поена вишка.

Ипак, нису имали снаге да издрже до краја.

У трилер завршници имали су 12 секунди за изједначење или победу. Међутим, Никола Јовић је промашио шут за два, ухватио лопту под кошем, али је изблокиран.

Јовић је меч завршио са 12 поена, 13 скокова и шест асистенција. Пратили су га Олександр Кобзистји са 14, Никола Ђуришић са 11 и Томислав Ивишић са 10 поена.

У тиму Барселоне одскочили су Џејмс Наџи и Микаел Каиседо. Обојица су убацили по 23 поена. Наџи је имао 12 ухваћених лопти, а Каиседо једну мање.