(ТВИТЕР) ДЕЛИЈЕ У ШОКУ: Коначно једна мирна утакмица од почетка до краја

30.01.2024. 22:10
Nemanja Nedović
Немања Недовић / Извор: МН Press

Црвена звезда убедљива против Валенсије.

Кошаркаши Црвене звезде савладали су екипу Валенсије у ''Штарк'' арени у оквиру 24. кола Евролиге са 82:64 у једном прилично мирној утакмици у којо су црвено-бели практично од друге четвртине без већих потешкоћа контролисали резултат.

РУТИНСКА ПОБЕДА: Недовић БРИЉИРАО и оставио живим сан о проласку даљеNemanja Nedović

РУТИНСКА ПОБЕДА: Недовић БРИЉИРАО и оставио живим сан о проласку даље

АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: Звезда и Партизан заслужују А лиценцуVečiti derbi, KoÅ¡arkaÅ¡ki večiti derbi

АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: Звезда и Партизан заслужују А лиценцу

КНЕЖЕВИ УДАРАЈУ НИСКО: Монако са Лојдом у Звездином дресу провоцира Партизан (ФОТО)Džordan Lojd

Управо је чињеница да су црвено-бели веома мирно одиграли друго полувреме и да победа, за разлику од дуела против Партизана пре два дана, није долазила ниједног тренутка у питање обрадовали навијаче Црвене звезде.