ВЛАДИМИР ЂОКИЋ: Партизан је Партизан, разлика је огромна
Кошаркаши Партизана остварили су убедљиву победу 103:77 у првом мечу четвртфинала Кошаркашке лиге Србије против Слободе из Ужица.
Тренер гостију, Владимир Ђокић, некада је носио дрес управо Партизана и сумирао је утиске после меча у Београдској арени.
- Осећања су увек помешана. Задовољни смо приступом и игром, честитке Партизану. Заслужена убедљива победа, ми смо играли добро прву четвртину, нисмо се уплашили и имали смо одговор на све. Имамо квалитет, карактер и све што је неопходно. Партизан је Партизан, разлика је огромна. Ротирали смо играче, размишљали смо о другој утакмици. Желимо да изгледамо добро, Партизан је далеко квалитетнији у овом моменту. Имамо квалитетне и талентоване играче и ми, мислим да се нисмо обрукали. Видећемо колико ћемо се опоравити за дан или два, желимо да пред нашем публиком изгледамо још боље. Мислим да се у Ужицу очекује празник кошарке и живимо сви за то. Очекујемо сјајну утакмицу, сјајну борбу моје екипе - рекао је Ђокић.
Своје виђење дао је и Ђорђе Божић који је ову утакмицу завршио са 17 поена.
- Честитке екипи Партизана. Сјајна екипа, евролигашки тим, показали су свој квалитет. Поносан сам на своје момке. Сјајно смо отворили утакмицу, показали да можемо да играмо. После је индивидуални квалитет и физичка спрема су показали резултате. Победа Партизана је била убедљива, али за два дана играмо у Ужицу. Овде је била сјајна атмосфера, што очекујемо овамо и да покажемо шта ми умемо код наше куће - истакао је Божић.