ЗВАНИЧНО: Американац потписао за Басконију
Напушта АБА лигу
28.06.2026.
10:56
Коментари (0)
Амерички кошаркаш Ди Џеј Стјуарт нови је играч Басконије, саопштио је клуб из Виторије.
Стјуарт (26) је у претходне три сезоне играо за Цедевита Олимпију, а уговор са Басконијом потписао је до јуна 2028. године.
Басконија је навела да је амерички кошаркаш прво појачање клуба из Виторије у летњем прелазном року. Стјуарт је прошле сезоне за клуб из Љубљане у Еврокупу просечно бележио 13,9 поена и 3,4 скока по утакмици.