Звезда се опростила од капитена који је напустио тим на крају сезоне
"Хвала" по трећи пут
Одбојкашки клуб Црвена звезда опростио се од Николине Лукић, која је завршила и трећи мандат у Црвеној звезди.
Ова одбојкашица је први пут црвено-бели дрес носила седам година у распону 2011. до 2018. године, да би се на Маракану вратила пет сезона касније, док је била капитен у претходној такмичарској години.
Црвена звезда је искористила прилику да се захвали Николини Лукић на свему што је пружила за тим током протеклих годину дана, али и током целе каријере:
- Хвала Нина! Одбојкашки клуб Црвена звезда жели да се захвали нашем капитену Николини Лукић за све што је учинила за наш клуб у својој богатој и успешној каријери! Нина је оставила дубок траг у Црвеној Звезди и желимо је много среће у наставку спортске каријере, сигурни смо да ће бити подједнако успешна као и на терену - написао је ОК Црвена звезда на свом званичном Инстаграм налогу.