Zvezda se oprostila od kapitena koji je napustio tim na kraju sezone
"Hvala" po treći put
Odbojkaški klub Crvena zvezda oprostio se od Nikoline Lukić, koja je završila i treći mandat u Crvenoj zvezdi.
Ova odbojkašica je prvi put crveno-beli dres nosila sedam godina u rasponu 2011. do 2018. godine, da bi se na Marakanu vratila pet sezona kasnije, dok je bila kapiten u prethodnoj takmičarskoj godini.
Crvena zvezda je iskoristila priliku da se zahvali Nikolini Lukić na svemu što je pružila za tim tokom proteklih godinu dana, ali i tokom cele karijere:
- Hvala Nina! Odbojkaški klub Crvena zvezda želi da se zahvali našem kapitenu Nikolini Lukić za sve što je učinila za naš klub u svojoj bogatoj i uspešnoj karijeri! Nina je ostavila dubok trag u Crvenoj Zvezdi i želimo je mnogo sreće u nastavku sportske karijere, sigurni smo da će biti podjednako uspešna kao i na terenu - napisao je OK Crvena zvezda na svom zvaničnom Instagram nalogu.