БИВШИ ГОЛМАН ЗВЕЗДЕ ОМАЂИЈАО РИВАЛА И ОБОРИО РЕКОРД: Нису могли да му дају гол, свет ово не памти (ВИДЕО)

13.10.2020. 15:04
Vladimir Cupara
Владимир Цупара / Извор: МН Press

Сјајни Владимир Цупара.

Голман рукометне репрезентације Србије Владимир Цупара остварио је невероватан подвиг. Чувар мреже мађарског Веспрема примио је само четири гола за полувреме на утакмици националног првенства са Балатонфуредом коју је његов тим добио резултатом 38:11.

БЕСТИДНО: Проговорио нападач на Оливеру Јевтић – НЕСТВАРНО како се правдао за бахат потез (ВИДЕО)

ИСПЛИВАЛА НАДАЛОВА ТАЈНА: Променио је чувени ритуал и добио Новака – извукао је доњи веш из за**ице, а онда је урадио ОВО

ВЕЛИКИ УДАРАЦ ПРЕД ДЕРБИ И ЛИГУ ЕВРОПЕ: Звездин КЉУЧНИ играч ПОЗИТИВАН на корона вирус (ФОТО)

Немци не играју баш најбоље у Лиги нација, користе је за испробавање играча и тактика, али су вечерас (20.45) фаворити против Швајцарске - квота на кеца је 1,50, а на kombinazziju 1&3 2,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Немачка - Швајцарска.

Српски голман је чинио чуда на голу и у једном тренутку је имао 11 одбрана уз само један примљен погодак, што је значило проценат успешности од невероватних 92 одсто.

Цупара, који је у Србији бранио за Црвену звезду, је на крају завршио са 75 одсто успешности, а у другом полувремену је место међу стативама уступио колеги Родригу Коралесу.