ЕВРОПСКЕ ИГРЕ: Сањи Вукашиновић измакла медаља, али је упуцала олимпијску визу

Србија Данас/Тањуг
Sanja Vukašinović
Сања Вукашиновић / Извор: Фото: printscreen/Instagram/sanjavukasinovic

Већ четворо стрелаца обезбедило пут у Токио.

Репрезентативка Србије у стрељаштву Сања Вукашиновић на Европским играма у Минску освојила је четврто место у дисциплини пушка тростав и изборила олимпијску визу за Токио. Вукашиновић је у финалу "упуцала" 433,7 кругова, добар део такмичења била и водећа, али јој је измакла медаља.

НА МЛАДИМА СВЕТ ОСТАЈЕ: Министар спорта учествовао у омладинском дијалогу

ПРЕВАРА ИЛИ САМО ИЗГЛЕДА СТАРИЈЕ: Кенијски атлетичар ТВДРИ да има 17 година (ФОТО)

ПРЕОКРЕТ: Због СМРТНОГ случаја Милан Алексић одлази на запад уместо на исток

- Од почетка године се трудим да дођем до квоте и била сам близу у пар наврата, али сада су се коначно све коцкице сложиле и јако сам срећна, наравно. Свакако ми је жао што нисам успела да освојим медаљу, али одрадила сам одличан посао и узела квоту за Токијо, то је сада најважније - рекла је Сања после финала.

Победила је Рускиња Јулија Зикова са 459,6 кругова, до сребра је дошла Чехиња Никола Мазурова (453,9), а бронзе још једна Рускиња Полина Корошева (444).

Погледајте како изгледа Татјана Башевић,бивша девојка немачког кошаркаша Маика Цирбеса