ГОРЕЛА ЈЕ БАЊИЦА: Партизан победио Звезду и начинио корак ка титули

23.05.2018. 19:25
Vaterpolo večiti derbi
Ватерполо вечити дерби / Извор: МН Press

Црно-бели славили са 10:7.

Ватерполисти Партизана савладали су у дербију Црвену звезду са 10:7 и на тај начин направили велики корак ка одбрани титуле шампиона Србије.

ЛИГА НАЦИЈА: Нова утакмица, нова победа за Србију (ФОТО)

ТЦР ЕВРОПА: Борковић остао без бодова, али задржао лидерску позицију (ФОТО)

Ватерполисти Партизана одлично су отворили меч и успели да поведу са 2:0, али су црвено-бели до одласка на мали одмор успели да постигну један погодак. У другој четвртини Звезда је успела да дође до изједначења 2:2 и очекивало се додатно распламса борба, али су црно-бели успел ида постигн у два гола и на полувреме оду са два гола предности.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Обрадовић одредио списак рукометашица за последње две утакмице

Изгледало је да ће све бити завршено када је Андрејевић донео Партизану 6:3 два минута пре краја треће четвртине, а затим и Јанковић на 8:4 почетком четврте деонице. Међутим, Танасковић је разбудио на кратко Звезду средином последње четвртине и приближио је на два гола заостатка, али када је Андрејевић погодио за 9:6 у завршници било је јасно да ће Партизан остварити победу.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.