КРАЈ ЗА СРБИЈУ: Поразом од Словеније Српкиње се ОПРОСТИЛЕ од Европског првенства!

08.11.2022. 19:34
RSS
RSS / Извор: Фото: RSS

Немоћ Брегарових девојака.

Женска рукометна репрезентација Србије поражена је у Цељу од селекције Словеније резултатом 27:24 (13:15), и дефинитивно се опростила од даљег учешћа на Европском првенству.

Подсетимо, Србија своје учешће завршава као последња у Групи Б након пораза од Шведске, Данске и Словеније.

Хамилтон добио престижно признање у Бразилу

ОДРЖАН ЖРЕБ ЕХФ ЕВРОКУПА: Партизан са Горењем, Војводина против Кремса

СТОЈИЋ О НАПАДУ ДИРЕКТОРА ЗВЕЗДЕ: Дивљачки се понео, без икаквог разлога почео да ме туче

Прво полувреме против Словеније је репрезентација Србије вечерас одлично одиграла, успела је да стекне резултатску предност која је максимално износила четири гола разлике, а на полувреме је отишла са два гола предности - 15:13.

Србија је лоше отворила друго полувреме, а у првих 10 минута постигла је само један погодак.

Било је то баш на старту наставка, имала је 3, али је од тог тренутка стала и дозволила серију домаћина од 5:0.

Словенија је до првог вођства стигла у 39. минуту, а убрзо је имала напад и за 3, али неуспешан.

Србија се пробудила, била близу и изједначења после лепе акције Радосављевић и Лишчевић, али статива је била савезник домаћих.

Словенија је искористила свој напад, потом се одбранила, а онда преко седмерца први пут на мечу стекла три гола предности, којима је преломила сусрет.

Четири минута пре краја сусрета Катарина Бојичић је искључена, а Словенија је рутински сачувала предност и обезбедила другу фазу такмичења.

Ко ће бити победник ове групе одлучиће вечерашњи дуел Шведске и Данске од 20.30х.

Погледајте како изгледа Мариа Кортизиа, супруга Пиетроса Сотироуа првотимца Лудогореца