ЛИГА ШАМПИОНА: Партизанов вртић ПОКЛЕКАО у Италији!

24.01.2018. 22:46
VKPart
ВКПарт / Извор: МН Press

Меч 7. кола.

Ватерполисти Партизана доживели су нови пораз у Лиги шампиона. Црно-бели су изгубили седми пут заредом, овог пута у Бреши резултатом 13:9 (7:0, 2:2, 2:3, 2:4).

ЛИГА ШАМПИОНА: Партизан се не плаши гостовања Бреши

СВАКА ЧАСТ: Тројица српских ватерполиста освојила Куп Русије

Победник је био решен већ у првој четвртини, када су Италијани стекли седам голова предности. Партизанов вртић је први гол постигао после 10 минута, али је захваљујући опуштању домаћина, славио у трећем и четвртом периоду, чиме је на неки начин поправио утисак са почетка сусрета.Двоструки стрелци за Брешу били су: Пасковић, Рицо, Муслим, Вукчевић и Прешути, један гол су дали: Гуиди, Нора и Јановић.

У Партизану Марко Јанковић је био троструки стрелац, а по једном су се уписали: Лазић, Томић, Манојловић, Радановић, Радоњић и Аксентијевић. Елитно такмичење се наставља 7. фебруара, тада ће Партизан на Бањици покушати да се реваншира Бреши.