LIGA ŠAMPIONA: Partizanov vrtić POKLEKAO u Italiji!

24.01.2018. 22:46
VKPart
VKPart / Izvor: MN Press

Meč 7. kola.

Vaterpolisti Partizana doživeli su novi poraz u Ligi šampiona. Crno-beli su izgubili sedmi put zaredom, ovog puta u Breši rezultatom 13:9 (7:0, 2:2, 2:3, 2:4).

LIGA ŠAMPIONA: Partizan se ne plaši gostovanja Breši

SVAKA ČAST: Trojica srpskih vaterpolista osvojila Kup Rusije

Pobednik je bio rešen već u prvoj četvrtini, kada su Italijani stekli sedam golova prednosti. Partizanov vrtić je prvi gol postigao posle 10 minuta, ali je zahvaljujući opuštanju domaćina, slavio u trećem i četvrtom periodu, čime je na neki način popravio utisak sa početka susreta.Dvostruki strelci za Brešu bili su: Pasković, Rico, Muslim, Vukčević i Prešuti, jedan gol su dali: Guidi, Nora i Janović.

U Partizanu Marko Janković je bio trostruki strelac, a po jednom su se upisali: Lazić, Tomić, Manojlović, Radanović, Radonjić i Aksentijević. Elitno takmičenje se nastavlja 7. februara, tada će Partizan na Banjici pokušati da se revanšira Breši.