НАЈБОЉИ У МАРАКЕШУ: Немања Мајдов освојио злато у Мароку

10.03.2019. 20:25
Nemanja Majdov
Немања Мајдов / Извор: Профимедиа

Светски шампион бољи од Немца Едуарда Трипела у финалу.

Српски џудиста Немања Мајдов освојио је златну медаљу на Гран прију у мароканском Маракешу пошто је у финалу, у категорији до 90 килограма, савладао Немца Едуарда Трипела.

МОТО ГП: ВН Катара решена фото-финишом, разлика између прве двојице 23 хиљадитинке (ВИДЕО ФОТО)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ОСВОЈИЛА КУП: Црвено-бели сигурном победом над Радничким дошли до пехара (ФОТО)

Мајдов, актуелни светски шампион и европски вицешампион, одлично се борио у Маракаешу и потврдио да је повреда због које је имао дужу паузу дефинитивно прошлост.

Погледајте како изгледа најзгоднија бразилска одбојкашица Таиса.