НИШТА ОД ОЛИМПИЈАДЕ: Српкиње убедљиво поражене од Мађарица

20.03.2021. 18:54
Ženska rukomenta reprezentacija Srbije
Женска рукомента репрезентација Србије / Извор: Фото: Facebook printscreen/Rukometni савез Србије

Нису успеле...

Још један пораз српских рукометашица и практично и опроштај од трке за олимпијску визу (да би нам остале и теоретске шансе Русија мора да изгуби од Казахстана, а ни то није довољно). Репрезентација Србије поражена је од домаћина Мађарске резултатом 31:23 (16:12).

Фудбалски викенд маратон почиње - Шта пре одиграти?

ШЕСТ ГОЛОВА ЗА ПОЛУВРЕМЕ Српско колце у Франкфурту - Јовић и магичан пас, Костић и СЈАЈНА ЕГЗЕКУЦИЈА (ВИДЕО)

ЖАО МИ ЈЕ! Ђоковић донео одлуку која ће разочарати његове навијаче

То је други пораз наших репрезентативки на квалификационом турниру за Олимпијске игре у Токију који се одржава у Ђеру.

Изабранице селектора Љубомира Обрадовића су читав меч одиграле нервозно и биле су у резултатском заостатку у односу на Мађарице. Отишао је домаћи тим на осам разлике средином другог полувремена. Покушавале су наше рукометашице да сустигну тај резултат, али је Мађарска рутински играла и вратила максималну предност на крају утакмице.

У нашем тиму најефикаснија је била Марина Дмитровић која је шест пута била стрелац, док су по три гола постигле Драгана Цвијић, Јелена Трифуновић и Катарина Крпеж-Шлезак.

Репрезентацији Србије преостаје на овом турниру још меч са Казахстаном у недељу од 17.30.