ПЛЕЈ-ОФ СУПЕР ЛИГЕ: Резултат четвртфинала Звезда - Партизан улази у ИСТОРИЈУ!

Србија Danas/Mozzartsport
Grb večiti derbi
Грб вечити дерби / Извор: СД/илустрација

Невероватно.

Готово невероватан резултат на базену Милан Гале Мушкатировић, у реванш мечу четвртфинала плеј-офа Супер лиге Србије, између Црвене звезде и Партизана.

СПОРТ ЈЕ УВЕК У МОДИ - АСОВИ ПОЗИВАЈУ ДЕВОЈЧИЦЕ У БЕСПЛАТНУ ШКОЛУ ОДБОЈКЕ

Црвено-бели су остварили и пету везану победу над вечитим ривалом, али нико није могао ни да претпостави да ће екипа Александра Филиповића бити овако убедљива пошто је славила са готово невероватних 14:2 и на више него убедљив начин стигла до полуфинала. Подсетимо, Звезда је пре само седам дана славила са "неизвесних" 12:6.

Најефикаснији у победничком тиму био је Милош Вукићевић, који је постигао три гола, док су по два постигли Суботић, Милојевић и Шулц. Код Партизана су се уписали само Родић и Аксентијевић.

Звезда је питање проласка у полуфинале решила већ после прве четвртине, када је имала огромбних 5:0. Тек у трећој деоници, Партизан је постигао први гол! На полувремену је било 6:0, а на крају треће четвртине 10:2, па је само владала неизвесност са којом ће разликом Филиповићеви изабраници славити. Домаћин је потпуну надмоћ демострирао и у четвртој деоници, у којој је тријумфовао 4:0.

Сви фаворити су данас у потпуности оправдали ту улогу у реваншима. Раднички је савладао Наис са 17:4, уз пет голова Страхиње Рашовића, док је Шабац поново био сигуран против Војводине (9:5).

Последњи полуфиналиста чека се из комшијског дуела, Нови Београд има формално одрађивање посла против Земуна, пошто су прву утакмицу изабраници прослављеног репрезентативца Владимира Вујасиновића решили у своју корист резултатом 14:2.

Погледајте како изгледају хостесе на аутомото тркама.