РЕВАНШ СА КАМАТОМ: Душан Мандић и Делфини ИЗРЕШЕТАЛИ Амере

21.12.2019. 11:40
Dušan Mandić
Душан Мандић / Извор: МН Press

Две селекције одиграће и трећи дуел.

Ватерполо репрезентација Србије победила је САД 16:11 (3:2, 2:2, 5:4, 6:3) у припремном мечу одиграном у америчком Торансу.

СП У ВАТЕРПОЛУ ЗА МЛАДЕ: Србија остала без злата! Грци савладали Делфине у великом финалу

НИЈЕ СЕ УЗБУДИО: Вељко Ражнатовић ХЛАДАН као шприцер ОДГОВОРИО на бруталну ПРЕТЊУ

ПУТИН ГРМИ ЗБОГ СУСПЕНЗИЈЕ РУСА СА ОИ: То се коси са здравим разумом

Тим Дејана Савића реванширао се за пораз од истог ривала пре два дана, у Сан Дијегу, када су Американци славили са 13:12.

Dejan Savić
Дејан Савић / Извор: МН Press

Србију је предводио Душан Мандић са пет голова, по два пута су погодили Никола Јакшић, Милош Ћук и Никола Дедовић, док је код домаћина Алекс Боувен дао четири.

Последњи дуел две селекције, својеврсна мајстгорица, игра се у ноћи између недеље и понедељка по средњеевропском времену.

Погледајте како изгледа Хелен Стелинг Холт, девојка Рајана Гигса.

ЗВЕЗДА ИЗДАЛА САОПШТЕЊЕ: Бачена је МРЉА на велику победу

СКАНДАЛ КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ: Орлове је ШОКИРАО У 90. минуту, а сада је ОТКРИВЕНО да се ДОПИНГОВАО (ВИДЕО)

ПОРТУГАЛАЦ РАЗАПЕТ ЗБОГ РАДОЊИЋА: Француски медији ОСУЛИ ПАЉБУ по Боашу, а ОВО је у центру пажње!