СКАНДАЛ У КОМШИЛУКУ: Играли утакмицу са ШЕСТОРИЦОМ заражених короном!

02.11.2020. 15:32
RK Bosna
РК Босна / Извор: Фото: Printscreen/Sportsport.ba

Нечувено.

Невиђени скандал догодио се на рукометном мечу у БиХ, између Босне и Криваје. Утакмица је завршена победом гостију 33:31, али је сенку бацио детаљ који ће изазвати велике полемике и наставак овог дуела "ван терена".

УЖАСНА ВЕСТ У ХУМСКОЈ: Владимир Стојковић има корона вирус!

ХАМИЛТОН ИЗНЕНАДИО ЈАВНОСТ: Не гарантујем да ћу наредне сезоне бити у Ф1!

НАЈАВЉУЈУ СПЕКТАКЛ: Тајсон ОБЕЋАВА да долази да се бије! Последњи пут у егзибицији "пао" је нокаут у првој рунди

Сенку на тријумф Криваје, бацила је чињеница да су утакмицу играли са чак шесторицом играча заражених корона вирусом!

Домаћин је тражио одлагање исте, али је клуб из Завидовића одбио да пристање на померање меча.

Кошаркаши Звезде вечерас (18.00) би требало да имају лак посао против Крке на домаћем терену у АБА лиги, а квота да ће црвено-бели славити с више од 23,5 поена разлике је 1,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Крка.

- Криваја је победила на терену, и на томе им "честитамо", али у фер-плеју су никакви спортисти и то се не либимо рећи. Када смо јутрос замолили екипу из Завидовића да одложимо меч, они су то одбили.

А зашто смо тражили одлагање:

Аднан Балта је прележао у кревету са температуром - четвртак, петак и данас, али је играо. Успео је играти 15 минута, и дао свој максимум, али није имао снаге.

Махир Бурић је као и Балта три дана прележао у кревету, без температуре, али превише исцпрљен. Ипак је дошао и одиграо готово 60 минута и дао сваки атом снаге - стоји у саопштењу РК Босна.