СЛОВЕНЦИ СЕ ИЗВУКЛИ: Ремизирали са Малтом

21.03.2024. 21:52
Fudbalska reprezentacija Slovenije
Фудбалска репрезентација Словеније / Извор: Профимедиа

У уторак играју против Португала.

Репрезентација Словеније, ривал Србије у групи на предстојећем Европском првенству, избегла је изненђујући пораз од Малте пошто је одиграла 2:2 (0:1) са том селекцијом. Словенија у уторак игра против Португала.

Пикси за бродолом Србије окривио СУДИЈЕDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

Пикси за бродолом Србије окривио СУДИЈЕ

Тадић изједначио рекорд Ивановића са 105 утакмица за СрбијуDuÅ¡an Tadić

Тадић изједначио рекорд Ивановића са 105 утакмица за Србију

ЗВУЧИ НЕЗАМИСЛИВО: Малдинијев син НЕЋЕ играти за Италију, већ ЈУЖНОАМЕРИЧКУ СЕЛЕКЦИЈУ?!Paolo Maldini

Имала је екипа селектора Матјежа Кека вођство на полувремену овог меча после гола Шпорара у 28. минуту, али је Малта стигла до преокрета у наставку. Малтежани су стигли до изједначења голом Гијомеја у 54. минуту, да би четири минута касније Пизани довео Малту у вођство.

Деловало је да ће Малта успети да издржи и стигне до великобг тријумфа, али је Шешко у 81. минуту лепим голом донео реми Словенији.