SLOVENCI SE IZVUKLI: Remizirali sa Maltom

21.03.2024. 21:52
Fudbalska reprezentacija Slovenije
Fudbalska reprezentacija Slovenije / Izvor: Profimedia

U utorak igraju protiv Portugala.

Reprezentacija Slovenije, rival Srbije u grupi na predstojećem Evropskom prvenstvu, izbegla je iznenđujući poraz od Malte pošto je odigrala 2:2 (0:1) sa tom selekcijom. Slovenija u utorak igra protiv Portugala.

Piksi za brodolom Srbije okrivio SUDIJEDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

Piksi za brodolom Srbije okrivio SUDIJE

Tadić izjednačio rekord Ivanovića sa 105 utakmica za SrbijuDušan Tadić

Tadić izjednačio rekord Ivanovića sa 105 utakmica za Srbiju

ZVUČI NEZAMISLIVO: Maldinijev sin NEĆE igrati za Italiju, već JUŽNOAMERIČKU SELEKCIJU?!Paolo Maldini

Imala je ekipa selektora Matježa Keka vođstvo na poluvremenu ovog meča posle gola Šporara u 28. minutu, ali je Malta stigla do preokreta u nastavku. Maltežani su stigli do izjednačenja golom Gijomeja u 54. minutu, da bi četiri minuta kasnije Pizani doveo Maltu u vođstvo.

Delovalo je da će Malta uspeti da izdrži i stigne do velikobg trijumfa, ali je Šeško u 81. minutu lepim golom doneo remi Sloveniji.