СП У РУКОМЕТУ: Резултат меча Немачке и Русије ће се свидети Орловима (ФОТО)

14.01.2019. 20:26
rukometna reprezentacija Nemačke, rukometna reprezentacija Rusije
рукометна репрезентација Немачке, рукометна репрезентација Русије / Извор: Реутерс

Ово уопште није лоше.

У трећем колу групе А на Светском првенству у рукомету које се одржава у Немачкој и Данској, репрезентације Немачке и Русије одиграле су нерешено 22:22. Тај резултат оставља трачак наде српским рукометашима да могу да се домогну друге фазе турнира, без обзира на данашњи пораз од Бразила (више прочитајте ОВДЕ).

ПЕРУНИЧИЋ ГРМЕО НА ИГРАЧЕ: Ево КАКО је изгледао тајм-аут на утакмици са Бразилом (ВИДЕО)

СРБИЈА ЈЕ ПОРАЖЕНА ОД БРАЗИЛА, ПЕРУНИЧИЋ ЈЕ БЕСНЕО ТОКОМ МЕЧА: Ево ШТА је рекао после утакмице (ФОТО)

Немци су прво полувреме решили у своју корист резултатом 12:10, а на старту других пола сата су у два наврата имали и по четири гола вишка. Руси су успели да преполове предност Панцера и током већег дела другог полувремена је вођство домаћина износили два или три гола разлике. Ипак, у последњих неколико минута је уследила серија Зборнаје 5:2 којом су успели да дођу до бода.

После непотпуног трећег кола Немачка је прва на табели са пет бодова, испред Француске и Русије које имају по четири, Бразил има два, Србија један, а Јужна Кореја је без бодова. Треба напоменути да су Француска и Јужна Кореја одиграле по утакмицу мање.

Погледајте фотографије прелепе канадске тенисерке Ежени Бушар.