ЗОИ: Невена Игњатовић претпоследња у спусту

15.02.2022. 07:20
Nevena Ignjatović
Невена Игњатовић / Извор: Профимедиа

Има још и такмичење у алпској комбинацији.

Најбоља српска скијашица Невена Игњатовић завршила је трку у спусту на Зимским олимпијским играма у Пекингу на претпоследњем, 30. месту.

НЕМА КРАЈА МАЛТРЕТИРАЊУ КАМИЛЕ: Ако Рускиња освоји медаљу НЕЋЕ бити победничке церемоније

СТРАШНЕ СЦЕНЕ - НОРВЕЖАНКА КОЛАБИЛАРА НА БИАТЛОНУ: Имала је проблеме и после јучерашње трке, али пустили су је да се такмичи

СЛОБОДНА КАО ПТИЦА: Суд донео одлуку - Рускиња може да се такмичи!

Злато је освојила Швајцаркиња Корин Зутер, а Невена је заостала 8,86 секунди.

Сребро је припало Софији Гођи са временом 1:32.03, док се бронзаним одличјем окитила Нађа Делађо (1:32.44).

Игњатовићева још није завршила учешће на Зимским олимпијским играма, пошто је за два дана очекује наступ у алпској комбинацији коју чине спуст и слалом.