ЂОКОВИЋ ПРЕД ПОЧЕТАК МАСТЕРСА У РИМУ ХВАЛИО СИНЕРА: Јаник ће то сигурно успети
Српски тенисер Новак Ђоковић враћа се на терен после скоро два месеца паузе на Мастерсу у Риму.
Ђоковић ће у другом колу турнира у престоници Италије играти против Хрвата Дина Прижмића.
На конференцији за медије пред меч Ђоковић је похвалио италијанског тенисера Јаника Синера за ког сматра да ће успети да освоји сваки Мастерс у сезони.
- Јаник ће то сигурно успети, могуће већ и ове године. Он је веома јак, веома импресивно игра. Комплетан је тенисер, показао је то последњих година. Зато и јесте број један - рекао је Ђоковић, а затим додао:
- Сада је и теже побеђивати на Мастерсима него раније, јер трају скоро две nedellje. Мени се више допадало када су трајали по седам дана, а само Гренд слемови две недеље. Али тако је како је и сви морамо да се адаптирамо - сматра српски тенисер.
Једна ствар је, пак, добра.
- На Мастерсима се сада мечеви играју на свака два дана, па је лакше опоравити се - закључио је Новак.