МАСТЕРС ПАРИЗ: Познато је против кога Новак игра у другом колу (ФОТО)

29.10.2018. 16:49
Novak Đoković
Новак Ђоковић / Извор: Профимедиа

Меч српског тенисера игра се у уторак од 19.30.

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић добио је противника у другом колу Мастерса у Паризу. Ђоковић ће у другом колу играти против Португалца Жоаа Соусе које максималним резултатом у два сета савладао Италијана Марка Чекината (7:5, 6:3).

ЗАНИМЉИВА ПОНУДА: Серена добила позив да постане РВАЧИЦА (ФОТО)

МАСТЕРС ПАРИЗ: Болан пораз Крајиновића. Због судијске грешке чека га велики пад на АТП листи (ФОТО)

Ђоковић и Соуса су се до сада састајали пет пута, а Новак је победио свих пет пута док Португалац није успео да освоји чак ни сет иако су четири од тих пет мечева одиграни на Гренд слем турнирима.

Меч између Новака Ђоковића и Жоаа Соусе игра на Централном терену у париском Берсију у уторак од 19.30 часова, док ће највећи ривали српског тенисера Роџер Федерер и Рафаел Надала своје мечеве другог кола играти у среду.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.