НОВА ПОДРШКА ЗА МИХУ: Навијачи Болоње истакли БРУТАЛАН транспарент намењен Синиши!

24.11.2019. 13:19
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Цела Италија прича о томе.

Фудбалери Болоње у 14. колу ремизирали су против Парме (2:2), а утакмица није добро почела за изабранике Синише Михајловића. Гости са "Енио Тардинија" повели су већ у 17. минуту голом Кулошевског.

ОВО МУ СЕ ПРВИ ПУТ ДЕСИЛО У КАРИЈЕРИ: Због Тадићевог ПОТЕЗА цео стадион је устао и АПЛАУДИРАО! (ВИДЕО)

ПРОПУСТИО ЈЕ ДЕРБИ НА ЧАИРУ: Из Звезде стигло ОБЈАШЊЕЊЕ да ли ће нападач бити спреман за Бајерн!

ГОЛОВИ НАЈБОЉА ПРЕПОРУКА: Три БОГАТА клуба јуре Садика!

Ипак, у финишу полувремена Родриго Паласио је донео изједначење домаћину, који се у потпуности вратио у игру. У наставку, Јакопони је у 71. минуту донео ново вођство Парми, да би вредан бод Михајловићевом тиму донео Џемаили у петом минуту судијске надокнаде времена, поставивши коначан резултат.

Обзиром да је Миха недавно успешно завршио лечење од леукемије, навијачи клуба са "Ренато дал Аре" су му на почетку утакмице посветили транспарент.

- Напред Синиша, наш ратниче - писало је на транспаренту навијача Болоње, који од првог дана пружају велику подршку легендарном српском "бомбаредеру".

БИВШИ КАПИТЕН ЗВЕЗДЕ КАО НЕКАД: Савић дочекао ПРВЕНАЦ у АПОЕЛ-у (ВИДЕО)

ПАРТИЗАН НЕ СТАЈЕ: У Хумску стиже још једно ПОЈАЧАЊЕ!

ПРЕД ИСТОРИЈСКИ ОКРШАЈ: Дегенек открио рецепт за ЧУДО против Бајерна

СЛУЧАЈ ПРИЈАВИЛА ПОЛИЦИЈИ: Милицу Дабовић ПРОГАЊА човек који је ПРЕТУКАО, ОВА преписка је ЗАПАЛИЛА Инстаграм (ФОТО)

РАМБОВА ЋЕРКА ИЗДОМИНИРАЛА: Заносна Ана ОВОМ фотком САМО у дресу Фламенга ОЧАРАЛА Бразилце! (ФОТО)