Због планираних радова на водоводној мрежи у општини Звездара, у понедељак, 6. октобра, од 8.30 до 18 сати, без воде ће остати потрошачи у Булевару краља Александра, непарна страна, од Улице Воје Вељковића до Устаничке улице.
(ВИДЕО) "СЛОЖНО ЗА СРБИЈУ, ОДЛУЧНО ЗА НАШЕ ПОРОДИЦЕ, ЗАЈЕДНО ЗА БУДУЋНОСТ" Вучић објавио нови снимак уочи сутрашњег великог скупа: Сви у Београд 27. јуна!