Теодора победила пакао после пада надстрешнице, а сад објавила лепе вести: Доказала да за њу не постоје границе (ФОТО)
Огласила се и ауто-школа коју је Теодора похађала и честитала јој на положеном возачком испиту.
Први новембар 2024. године био је судбоносан за Теодору Мартинко, девојку која се тог кобног датума нашла испод настрешнице железничке станице у Новом Саду.
Тог дана њен живот се променио из корена. Од студенткиње медицине и мајке бебе, постала је једина преживела жртва. Прошла је кроз дане пакла борећи се за живот.
Ипак, жеља за животом била је јача и Теодора је из своје битке изашла као победник. И не само да је победила, него је успела да покаже да за њу не постоје границе.
То је потврдила одлуком да полаже возачки испит, који је, наравно, положила из прве.
Ову вест поделила је ауто-школа коју је Теодора похађала. Из ауто-школе су истакли да је она за њих "посебно драг кандидат".
Друштвене мреже преплавили су коментари на рачун Теодорине храбрости, борбености и решености да настави живот.
- Мени су сузе потекле, што од среће што од бола због неправде, али те сјајне небеско плаве очи и осмех показују сву суштину живота - само је један од коментара подршке за младу девојку која је у још једном животном изазову убележила тријумф.