Teodora pobedila pakao posle pada nadstrešnice, a sad objavila lepe vesti: Dokazala da za nju ne postoje granice (FOTO)
Oglasila se i auto-škola koju je Teodora pohađala i čestitala joj na položenom vozačkom ispitu.
Prvi novembar 2024. godine bio je sudbonosan za Teodoru Martinko, devojku koja se tog kobnog datuma našla ispod nastrešnice železničke stanice u Novom Sadu.
Tog dana njen život se promenio iz korena. Od studentkinje medicine i majke bebe, postala je jedina preživela žrtva. Prošla je kroz dane pakla boreći se za život.
Ipak, želja za životom bila je jača i Teodora je iz svoje bitke izašla kao pobednik. I ne samo da je pobedila, nego je uspela da pokaže da za nju ne postoje granice.
To je potvrdila odlukom da polaže vozački ispit, koji je, naravno, položila iz prve.
Ovu vest podelila je auto-škola koju je Teodora pohađala. Iz auto-škole su istakli da je ona za njih "posebno drag kandidat".
Društvene mreže preplavili su komentari na račun Teodorine hrabrosti, borbenosti i rešenosti da nastavi život.
- Meni su suze potekle, što od sreće što od bola zbog nepravde, ali te sjajne nebesko plave oči i osmeh pokazuju svu suštinu života - samo je jedan od komentara podrške za mladu devojku koja je u još jednom životnom izazovu ubeležila trijumf.